تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

چاپ استند

چاپ استند یکی دیگر از روش های تبلیغاتی است، استند پایه ای است که در سازه های نمایشگاهی و برای ساختن و غرفه آرایی نمایشگاه کاربرد دارد.

استندهای نمایشگاهی امروزه در بسیاری از معابر، فروشگاهها، داروخانه ها، سالنهای همایش، نمایشگاهها و حتی دفاتر و شرگتها کاملاً قابل مشاهده هستند.


همچنین استند نمایشگاهی پایه ای است که در سازه های نمایشگاهی و برای ساختن و غرفه آرایی نمایشگاه کاربرد دارد.

چاپ استند پلات و لمینیت به این صورت است که اول طراحی استند انجام میگیرد، سپس با دستگاه پلاتر چاپ استند و با دستگاه لمینیتور روکش دهی و سپس کنار استند چاپ شده گانچ و رو ی میله های استند قرار میگیرند.


چاپ استند بنر نیز یکی دیگر از موارد است که از لحاظ قیمتی قیمت پایین تری نسبت به قیمت چاپ استند پلات و لمینیت دارد و فقط با دستگاه چاپ بنر چاپ شده و روی پایه قرار میگیرد و کیفیت پایین تری برخوردار می باشد.

 

مزایای چاپ استند

 • به صرفه بودن از نظر اقتصادی
 • سبک و قابل حمل بودن
 • یکبار مصرف نبودن
 • نصب راحت
 • جنس آلومینیومی و انعطاف پذیر
 • طراحی مدرن و زیبا

‏از استند در فضاهای نمایشگاهی غرفه ها ، فروشگاهها وهمایش ها برای اطلاع رسانی و تبلیغات برای مخاطبین عبوری استفاده می شود. از سایر کاربردهایی که امروزه از استند استفاده می شود در مراسم ترحیم است که می توانید متن تسلیت خود را روی بنر استند نوشته و در محل مراسم قرار دهید.چاپ استند در دنیای تبلیغات و بازاریابی به دلیل اقتصادی بودن و همچنین جلب توجه زیاد مخاطب محبوبیت بسیاری دارند.

 

انواع استند

 1.        استند فروشگاهی
 2. استند دائمی
 3. استند پشت ویترین
 4. استند جا کاتالوگی
 5. استند لایت باکس
 6. استند رول آپ
 7. استند پوستر

 

برای اطلاعات بیشتر و سفارش چاپ استند در طرح ها و ابعاد مختلف با ما تماس بگیرید

 

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما