تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

طراحی پاکت

پاکت ها به طور مستقیم برای تبلیغات مورد استفاده قرار نمی گیرند و در واقع تنها نوعی بسته بندی برای قرار دادن اقلام تبلیغاتی و مدارک محسوب می شوند. اما می توانیم آن را به عنوان اولین عرصه ی برخورد مخاطب با شما در نظر بگیریم. در چاپ یک پاکت نامه دانستن اصول طراحی برای دستیابی به بهترین خروجی، امری ضروری است. این که طراحی به چه صورت می بایست انجام گیرد، رنگ ها در کدام قسمت ها می توانند قرار گیرند و در کدام قسمت ها نمی توانند، در کدام نواحی باید اضافه رنگ داشته باشیم و نوشته ها در کدام قسمت های پاکت بهتر به چشم می آیند و … پرسش هایی هستند که دانستن پاسخ آن ها به شما کمک می کند تا با یک طراحی خلاقانه و بی نقص، تأثیر ماندگارتری بر مخاطب داشته باشید.

از سوی دیگر به دلیل این که پاکت نامه اولین چیزی است که مخاطب شما را با آن می شناسد، طراحی پاکت نامه باید به صورتی باشد که شخصیت کاری شما را نشان دهد. از این رو اهمیت طراحی پاکت نامه اگر از سایر اوراق اداری مانند سربرگ و کارت ویزیت بیشتر نباشد، کمتر هم نیست. شرکت ها و سازمان ها از این بسته بندی برای ارسال اوراق اداری، کارت های دعوت و یا اقلام تبلیغاتی سبک و کوچک خود به سایر شرکت ها استفاده می کنند.

طرح ترمه ایرانیان با سابقه ای درخشان، متفاوت ترین پاکت ها را به صورت اختصاصی طراحی می کند.

برای سفارش طراحی انواع پاکت( نامه، دارو و …)، اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ها  با ما تماس بگیرید

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما