تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

برگزاری همایش و غرفه سازی

 

برگزاری نمایشگاه و همایش

 

موسسه طرح ترمه ایرانیان با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى فعالیت خود را به صورت حرفه اى در زمینه برگزارى همایش ها، کارگاه هاى آموزشى و نمایشگاهها آغاز نموده و تا کنون با برگزارى موفق بیش از ده ها رویداد ملى و بین المللى در زمره یکى از موفق ترین برگزار کنندگان این صنعت مشغول به فعالیت مى باشد.

از این رو به منظور کمک به رشد و تقویت انگیزه و توانمند سازى بخش خصوصى کشور و نیز هموار ساختن مسیر دانش افزایی و برند سازى بخش مزبور، سازماندهى همایشها و نمایشگاه هاى کشور را بر عهده گرفته ایم، تا ضمن بهبود فضاى کسب و کار ، رونق اقتصادى را براى بخش خصوصى پررنگ تر نماییم.

برنامه‌ریزی، هماهنگی و اجرا قبل و در حین انجام یک رویداد، سمینار، همایش و نمایشگاه لازمه داشتن گروهی سازمان‌دهی شده و منظم است کانون تبلیغاتی نارستان با تکیه‌بر تجربیات ارزشمند و گروهی منسجم توان و تلاش خود را بکار گرفته است تا هر چه بیشتر به نقطه نظرات مشتریان نزدیک و فضایی شایسته، منظم و باکیفیت فراهم سازد.

 

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت اﯾﻦ واﺣﺪ عبارت‌اند از:

  • آماده‌سازی و اجرای برنامه جامع برگزاری همایش، رویداد و نمایشگاه
  • رزرو سالن، تجهیزات فنی، امکانات رفاهی و پذیرایی
  • تشریفات CIP و VIP همراه با برترین اتومبیل‌های تشریفات و نیروهای خدماتی
  • دعوت از برترین هنرمندان، مجریان و ورزشکاران
  • امکان برگزاری نشست‌های مطبوعاتی و مصاحبه توسط اصحاب رسانه
  • سازمان‌دهی و اجرای کلیه امور مربوط به رویداد

غرفه سازی

غرفه سازی امروزه به‌عنوان یک تخصص کاملاً حرفه‌ای، یک هنر و یک صنعت کاملاً علمی در دنیا شناخته‌شده، به افزایش بهره‌وری در تجارت و کسب‌وکار کمک می‌کند. کانون تبلیغاتی نارستان با ارائه اجرای طرح‌های خلاقانه و متفاوت ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌ها سعی بر این دارد تا با به وجود آوردن محیطی جذاب و هماهنگ و تأثیرگذار دغدغه‌های اجرایی شمارا برطرف نماید.ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت اﯾﻦ واﺣﺪ عبارت‌اند از:


ساخت‌وساز غرفه‌های نمایشگاهی

  • غرفه آرایی با تجهیزات آماده نمایشگاهی
  • ارائه پیش‌طرح به‌صورت سه‌بعدی و با نورپردازی واقعی

غرفه سازی نمایشگاهی در محل نمایشگاه انجام می شود. این کار در مدت زمان کوتاه صورت می گیرد و تمامی المان های زیبایی از جمله رنگ، نورپردازی، استفاده بهینه از فضا، سادگی، خلاقیت، هماهنگی محصولات و رنگ متریال های غرفه و …. در آن رعایت می شود.برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی با ما تماس بگیرید

 

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما