تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

چاپ استیکر


حتماً شما هم تصاویری که روی شیشه برخی فروشگاه‌ها چسبیده شده است را دیده‌اید و یا به استیکر خودرو دیجی کالا وقتی به درب منزل شما برای تحویل کالا آمده است، دقت کرده‌اید. نامی که در حرفه چاپ و تبلیغات به این تصاویر داده می‌شود، استیکر است.


 استیکر یا وینیل یا لیبل، یک لایه نازک ولی مقاوم از جنس pvc‌ است که با اهداف تبلیغاتی یا تزیینی بر روی اکثر سطوح مانند دیوار، پلاستیک، فلز، شیشه، چوب،MDF، گچ و … قابل چسباندن است.


 استیکر کاربردهای زیادی در حوزه تبلیغات تجاری برای معرفی انواع محصولات غذایی، شوینده‌ها و کالاهای مختلف دارد. همچنین از استیکرها بر روی درب شیشه‌های ورودی، دیوارها، کف یا سقف شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلف برای معرفی محصولات و خدمات آنها به وفور استفاده می‌شود.

علاوه بر این از استیکر برای زیباسازی دکوراسیون منازل هم می‌توان به خوبی استفاده کرد و طرح‌ها و نماهای زیبایی را با قیمت ارزان ایجاد کرد.


دوام و کیفیت استیکر ها تا چه میزان  است؟

 

یکی از مسائل بسیار مهمی که در آن باید بدانید این است که در این نوع جوهر مصرفی با کیفیت و مناسب تاثیر خود را بیشتر از سایر انواع نشان می دهد.

 برای انواع آن و به ویژه استیکرهای شیری یا همان استیکرهای مات که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند باید جوهر بسیار با کیفیتی تهیه شود تا بتواند در مقابل شست و شو با آب و یا حتی با اسیدهای رقیق شده مقاومت داشته باشد و کیفیت خود را از دست ندهد

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش استیکر در طرح های مختلف با ما تماس بگیرید

 

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما