تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

چاپ روی شال

چاپ روی شال از محصولات شیک و لوکس برای شرکت ها و ارگان ها می باشد.

شال های مجموعه طرح ترمه ایرانیان همگی به رنگ سفید می باشند و دارای ریشه فراوان و با طول بلند می باشد. کیفیت پارچه شال بسیار مرغوب می باشد و بافت این شال ها درشت بافت می باشد که برای استفاده تک و بدون روسری هم می تواند مناسب باشد. چاپ روی شال این روزها برای امور تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات چاپ روی شال :

  • ابعاد قابل چاپ : ۳۰*۲۰ و ۴۰*۳۰ سانتیمیتر
  • نوع چاپ شال : چاپ سابلیمیشن و کاملا مستقیم (به خورد پارچه میرود)
  • سایز شال : تک سایز ۶۰ در ۱۷۵ سانت
  • نوع شال : ریشه دار ( دو سمت )
  • رنگ شال : سفید
  • شستشو : کاملا قابل شستشو و عدم تغییر سایز بعد از شستشو

چاپ روی شال سفید

چاپ شال جز محصولات و خدمات همیشه قابل استفاده در مجموعه ما می باشد. چاپ روی شال زنانه بسیار عالی می شود و کلیه رنگ ها زنده و شفاف و رنگ به خورد پارچه می رود. چاپ روی شال هم در یک سر شال و یا در ۲ سر شال امکان پذیر است. امکان چاپ شال در تیراژ بسیار بالا در کمترین زمان ممکن برای استفاده در نمایشگاهها ، شرکت ها و تبلیغات بیرونی در مرکز تخصصی طرح ترمه ایرانیان میسر می باشد، و این افتخار را دارد که مورد اعتماد اکثر برند های برتر کشور قرار بگیرد که این باعث افتخار ماست.

 

سایز و ابعاد گسترده شال:

 

 عرض (سانتیمتر)طول (سانتیمتر)
فری سایز۶۰۱۷۵
 
 
قیمت چاپ روی شال:

 

قیمت های ارائه شده هزینه چاپ و شال می باشد.

قیمت چاپ شال به تومان می باشد.

بالای 50 عدد11تا 50عدد1تا 10عدد 
تماس بگیرید2860031200 A3روز کاری-سایز چاپ 4
تماس بگیرید3900041600فوری (یک روزه)-سایز چاپ A4
تماس بگیرید3510037700 A3روز کاری-سایز چاپ 3
تماس بگیرید4810050700فوری (یک روزه)-سایز چاپ A3
 

زمان تحویل چاپ شال بانوان

زمان تحویل و آماده شدن شال ها به چند عامل بستگی دارد:

به طور عمده سفارشات چاپ روی شال بین ۱ الی ۳ روزکاری چاپ و آماده تحویل میباشد. در سایت امکان ثبت سفارش چاپ شال زنانه به دو صورت سرعت چاپ عادی و فوری میسر میباشد. سفارشات فوری مجموعه نهایتا تا یک روزکاری آماده میشوند و سفارشات عادی نهایتا تا روز سوم کاری آماده تحویل میباشند. کیفیت چاپ روی شال فوری و عادی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و داشتن تفاوت قیمت در دو سرعت چاپ به دلیل اولویت بخشیدن سفارش شما بر سفارشات عادی میباشد.

و از عوامل دیگری که در زمان تحویل سفارش تاثیر گذار است تیراژ سفارش است. مجموعه طرح ترمه ایرانیان قالبا تلاش خود را بر این دارد که سفارشات خود را طبق زمان مقرر ۱ الی ۳ روزکاری چاپ و تحویل نماید ولی در صورتی که سفارش تیشرت و یا شال شما بالای ۱۰۰ عدد باشد ممکن زمان تحویل با قدری تاخیر مواجه شود که حتما با مشتری زمان تحویل هماهنگ خواهد گردید ولی برای سفارشات زیر ۱۰۰ عدد هیچ گونه محدودیتی برای تحویل وجود ندارد.

کیفیت چاپ روی شال زنانه

چاپ روی شال سفید به صورت سابلیمیشن انجام می شود. چاپ سابلیمیشن به صورت حرارتی انجام میشود و طرح و خواسته شما با حرارت و دستگاه پرس مخصوص به خورد پارچه می رود .

 چاپ روی شال دقیقا مشابه تیشرت سفید اسپان کاملا بدون بکگراند انجام میشود و از قسمت های سفید پارچه به عنوان بکگراند کار و یا طرح شما استفاده میشود. ولی چاپ روی شال های رنگی بجز سفید به دو صورت لیبلی و کاتری تک رنگ انجام میشود که طبیعتا و به مراتب کیفیت چاپ کارتی تک رنگ نسبت به لیبلی بالاتر می باشد.

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما