تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی

پوستر دیواری قطعاتی هستند که در کنار یکدیگر برروی دیوار و یا هر سطح عمودی چیده شده و کاغذ دیواری را می سازند. 

معمولا پوستر دیواری و یا کاغذ دیواری ها شامل هر دو عنصر متن و گرافیک می باشند. هرچند یک پوستر ممکن است فقط شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دوحالت می تواند چشم نواز و جذاب باشد و دیوار و سطح شما را با دیگران کاملا از دیگران متمایز نماید.

از پوستر های دیواری برای مقاصد گوناگونی از جمله تبلیغ یک برند، معرفی یک محصول و علی الخصوص زیبا سازی محیط با استفاده از آثار هنری مشهور و یا طرح های گرافیکی برای محیط های مسکونی و اداری تجاری استفاده می شود.

دستگاه چاپ کاغذ دیواری اختصاصی

با پیشرفت روز افزون علم وصنعت چاپ در دنیا و با ظهور دستگاههای چاپ لارج فرمت امروزه این امکان برای ما بسیار سهل تر از گذشته شده که بتوانیم دقیقا و تماما نیاز خود را متناسب با مد و شرایط دوران پیاده سازی و اجرا کنیم و طبیعتا هزینه ی بسیار کمتری را متقبل شویم. 

امروزه چاپ کاغذ دیواری اختصاصی از جمله چاپ های پرمصرف بازار دنیا محسوب شده و دستگاه های این علم و همچنین جوهر های اکوسالونت این تکنولوژی جز صنعت های بروز و البته گران قیمت دنیا به حساب می آید و همین امر سبب شده که دستگاه های چاپ پوستر دیواری اختصاصی در کشور عزیزمان ایران محدود باشد و برخی از دوستان به دلیل هزینه های بالای این دستگاه اقدام به تغییر کاربری سایر دستگاه ها می زنند که طبیعتا نتیجه مطلوب ندارند و با شکست مواجه میشود.

لیست قیمت کاغذ دیواری

قیمت های ارائه شده در پایین بر حسب متر مربع می باشد و این لیست قیمت برای ۴ جنس کاغذ دیواری و به تومان می باشد.

جنس کلیه کاغذ ها به تحقیق مجموعه برروی بهترین متریال ترک می باشند و از لحاظ ماندگاری فوق العاده و کاملا قابل شستشو می باشند.

 

جنس رولزیر ۱۰ متر مربعبالای ۱۰ متر مربع
جنس چرمی85.00083.000
جنس ماسه ای85.00083.000
جنس پوشالی (فیبرو)90.00088.000
جنس اکلیلی————

هزینه ها  بر حسب مترمربع و به تومان میباشند.

 

جنس کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در حال حاضر در این مجموعه برروی ۴ جنس متفاوت کاغذ بافت دار :

  • کاغذ دیواری جنس چرم
  • کاغذ دیواری جنس ماسه ای
  • کاغذ دیواری جنس پوشالی
  • کاغذ دیواری جنس اکلیلی

با عرض رول ۱۱۰ سانت انجام می شود که در آزمایش های اختصاصی مجموعه بالاترین ماندگاری و زنده ترین رنگ ها را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.(H5)

جنس کلیه کاغذ های دیواری ترک می باشند و به دلیل کیفیت پایین و ماندگاری ضعیف سایر برند در این مجموعه از آنها استفاده نمیشود.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد چاپ کاغذ دیواری های این مجموعه قابل شستشو بودن آنها می باشد که می بایست حتما در هنگام خرید به این نکته توجه ویژه شود.

چاپ کاغذ دیواری ۳ بعدی

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی ۳ بعدی از خدمات منحصر به فرد و ویژه این مجموعه میباشد. امروزه نه فقط در کشور عزیزمان بلکه در دنیا گرایش به سمت چاپ پوستر دیواری سه بعدی با سرعت فزاینده ای رو به افزایش است. تنها ویژگی ای که یک طرح را در نگاه مخاطب ۳ بعدی می کند سایه هایی است که ایجاد می شود و دقیقا همین سایه هستند که به ما حس بُعد می دهند. و یکی از سختترین قسمت های چاپ کاغذ دیواری اختصاصی سه بعدی ، چاپ سایه های (کم رنگ و توسی) آنهاست و این امر دقیقا همان وجه تمایزی است که کیفیت دستگاه های چاپ را با یکدیگر نمایان می کند. همین امر و موارد مشابه است که تفاوت قیمت های در بازار را مشخص میکند. (H5)

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما