تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

چاپ کلاه

چاپ کلاه از جمله خدمات اختصاصی مرکز تخصصی چاپ متین می باشد که بسیار هم مورد استقبال مشتریان گرامی این مجموعه قرار گرفته است. پس اگر شما برای شرکت و برندتان نیاز به یک کلاه خاص و اختصاصی دارید که لوگو یتان روی آن چاپ شود، مرکز چاپ متین در کنار شماست تا این رویا شما را با بالاترین کیفیت و با ماندگاری بسیار بالا بدون محدودیت در رنگ چاپ محقق سازد .

چاپ کلاه به صورت شخصی و همچنین چاپ در تیراژ بالا برای مصارف سازمانی و تبلیغاتی می تواند به معرفی هر چه بهتر شما کمک کند تا همیشه در خاطر مخاطبانتان باقی بمانید. چاپ روی کلاه در مرکز چاپ متین به صورت فوری و با قیمت ارزان می تواند یک انتخاب کامل و مناسب برای شما بزرگواران و مشتریان گرامی باشد.

چاپ متین ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه

چاپ روی کلاه سفید

چاپ کلاه سفید از مرسوم ترین و پرفروش ترین انواع چاپ روی کلاه می باشد بخصوص برای سفارشات با تیراژ بالا و تنوع رنگی طرحی زیاد . چاپ روی کلاه به روش سابلیمیشن معمولا بروی کلاه های سفید انجام می شود که چاپ روی کلاه سفید به صورت مستقیم بوده و رنگ و طرح به خورد پارچه می رود ولی در چاپ کلاه مشکی ، چاپ به صورت لیبلی انجام می شود که از مقاومت پایین تری نسبت به روش چاپ کلاه سفید برخوردار می باشد.

از ویژگی بارز چاپ کلاه به همین روش سابلیمیشن ، امکان چاپ با تیراژ پایین یعنی حتی یک عدد می باشد که این روش را نسبت به روش گلدوزی متمایز می کند. و از دیگر تفاوت های این دو روش می توان به سهولت طرح برای چاپ اشاره کرد که هیچگونه محدودتی برای طرحی که می خواهد روی کلاه قرار بگیرد ندارید ، در صورتی که چاپ به روش گلدوزی می بایست طرح به صورت تک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده استفاده شود.

 

مشخصات چاپ روی کلاه سفید :

 • فضای چاپ روی کلاه : حدود ۹ در ۵ سانتیمتر
 • جنس پارچه کلاه : پارچه ای درجه یک
 • رنگ های کلاه موجود : سفید
 • روش چاپ : مستقیم سابلیمیشن حرارتی
 • شستشو : کاملا قابل شستشو و ثبات رنگ در شستشو

قیمت چاپ روی کلاه سفید:

 • قیمت چاپ کلاه ها به تومان می باشد.
 • هزینه های جدول ، قیمت کلاه و چاپ روی آن می باشد.
بالای 50 عدد11تا 50 عدد1تا10 عدد 
تماس بگیرید40300442003روز کاری
تماس بگیرید5460058500فوری(یک روزه)

 
 
 

چاپ روی کلاه مشکی

چاپ روی کلاه مشکی یعد از کلاه سفید بیشترین طرفدار را برای چاپ و استفاده شخصی و تبلیغاتی دارد. . چاپ روی کلاه به روش سابلیمیشن معمولا بروی کلاه های سفید و مشکی انجام می شود که چاپ روی کلاه مشکی به روش های لیبلی برای طرح های با تنوع رنگی بالا و همچنین به روش کاتر پلاتر برای طرح های تک رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. طبیعتا مقاوت و ماندگاری چاپ طرح های تک رنگ که به روش کاتری انجام می شود بالاتر می باشد.

از مزایای برجسته چاپ کلاه به همین روش کاتری و لیبلی ، امکان چاپ با تیراژ پایین یعنی حتی یک عدد می باشد که این روش را نسبت به روش گلدوزی متمایز می کند. و از دیگر تفاوت های چاپ لیبلی برروی کلاه مشکی این است که هیچگونه محدودتی برای طرحی که می خواهد روی کلاه قرار بگیرد ندارید ، در صورتی که چاپ به روش گلدوزی می بایست طرح به صورت تک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده استفاده شود.

مشخصات چاپ روی کلاه مشکی :

 • فضای چاپ روی کلاه : حدود ۹ در ۵ سانتیمتر
 • جنس پارچه کلاه : پارچه ای درجه یک
 • رنگ های کلاه موجود : مشکی
 • روش چاپ : لیبلی و یا کاتری تک رنگ
 • شستشو : قابل شستشو با آب سرد و دست

قیمت چاپ روی کلاه مشکی

 • قیمت چاپ کلاه ها به تومان می باشد.
 • هزینه های جدول ، قیمت کلاه و چاپ روی آن می باشد.
بالای 50 عدد11تا 50 عدد1تا10 عدد 
تماس بگیرید53300572003روز کاری
تماس بگیرید6760071500فوری(یک روزه)

 

چاپ روی کلاه به روش گلدوزی

از دیگر روش های مرسوم برای چاپ روی کلاه استفاده از گلدوزی دیجیتالی و تمام اتوماتیک روی کلاه می باشد. روش گلدوزی یک روش مکانیکی اتوماتیک نسل جدید می باشد که طرح و فایل چاپی از طریق کامپیوتر به چرخ های صنعتی داده می شود و چرخ به صورت تمام اتوماتیک شروع به دوخت روی آن سطح از جمله کلاه می کند.

به این نکته باید توجه داشت به دلیل اینکه روش گلدوزی یک روش صنعتی است به همین دلیل چاپ با تیراژ پایین در این روش مقدور نمی باشد ، از همین رو این روش برای چاپ کلاه های تبلیغاتی و کارگاهی بسیار مناسب می باشد.

توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که به دلیل اینکه در این روش طرح از طریق نخ های رنگی بر روی کلاه گلدوزی می شود طبیعتا دوام و ماندگاری این روش به مراتب بالاتر از روش سابلیمیشن می باشد.

مشخصات چاپ روی کلاه به روش گلدوزی :

 • فضای چاپ روی کلاه : حدود ۱۰ در ۶ سانتیمتر
 • جنس پارچه کلاه : پارچه ای درجه یک
 • رنگ های کلاه موجود : سفید و مشکی
 • روش چاپ : گلدوزی با نخ
 • روش شستشو : کاملا قابل شستشو و عدم تغییر رنگ بعد از شستشو

قیمت چاپ روی کلاه به روش گلدوزی:

 

 • قیمت چاپ کلاه ها به تومان می باشد.
 • هزینه های جدول ، قیمت کلاه و چاپ روی آن می باشد.
بالای 50 عدد11تا 50 عدد1تا10 عدد 
تماس بگیرید40300442003روز کاری
تماس بگیرید5460058500فوری(یک روزه)

 

چاپ عکس روی کلاه

کلاه به پوشاکی گفته می شود که بر سر می گذارند. کلاه می تواند به خاطر محافظت، دلایل دینی ، ایمنی یا مد مورد استفاده قرار گیرد. در گذشته کلاه نشان دهنده پایگاه اجتماعی فرد بوده‌ است. کلاه در استفاده نظامی می تواند نشان‌دهنده ملیت، شاخهٔ فعالیت، درجه یا هنگ باشد.

امروزه کلاه لبه دار که کلاه نقاب دار و کلاه نقابی هم نامیده شده که بیشتر در بین مردم به خصوص قشر جوان مورد استفاده قرار می گیرد ، نوعی کلاه است که تقریباً به سر چفت می‌شود و لبه آن جلوی نور آفتاب را می‌گیرد.

ما در مرکز تخصصی چاپ متین از این گونه کلاه ها برای استفاده های شخصی و تبلیغاتی و برای اماکن عمومی همچون فست فود ها و رستوران ها و کارگاه های تولیدی چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهیم.

برگرفته از سایز ویکی پدیا

ما سفارشات عمده شما را می پذیریم و در نتیجه تخفیفات بسیار شگفت انگیزی را به شما ارائه می دهیم.

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما