تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

بج سینه

بج سینه چیست؟

بج سینه ( نشان سینه )  نماد یا علامتی است که کارکنان سازمان یا ارگان یا هر گروه وابسته دیگربه کت یا مقنعه خود می چسبانند. بج سینه  را با عناوینی همچون اتیکت سینه ، سنجاق سینه و گل سینه نیز می شناسند.

بج سینه  یک قطعه ی کوچک است که اغلب حاوی لوگو یا همان نشان یک نهاد است و هدف از استفاده از آنتثبیت هویت بصری نهاد به سایرین است. امروزه بج های سینه یکی از ابزار های مفید تبلیغات و برندینگ است.

برای مشاوره رایگان و سفارش انواع بج و اتیکت سینه با ما تماس بگیرید.

 

ساخت نشان سینه :

بج سینه  ها می توانند از جنس های فلز ، پلاستیک ، چرم ، پارچه ، لاستیک  و … ساخته شوند ومشابه مدال هایی کوچک ( مدال سینه ) یا تکه های پارچه ای از طریق سنجاق متصل می شوند یا با چسباندن ، اتو کردن ، دوختن متصل می گردند. پین بج فلزی یا همان بج سینه  فلزی بر اساس متریال و جنس مورد استفاده به انواع مختلفی از جمله : استیل ، آلومینیم و برنج تقسیم می شود.

البته قالبا سنجاق های سینه آبکاری طلا یا نقره می شوند تا زیبایی بیشتری داشته باشند.

برش کاری یکی از کار های متداول در ساخت پین بج است. اکثر مشتریان تمایل دارند که

بج سینه آنها مشابه لوگو و نشان خود باشد. مسئله مهم اینجاست که نشان شرکت ها ( معمولا ) شکل هندسی خاصی ندارد و برای تولید قطعه فلزی مشابه لوگو آن ها باید  از روش برش کاری استفاده شود.

 

 

 

برای اگاهی بیشتر، سفارش و استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید

 

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما