تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

برگه یادداشت

 

برگه یادداشت مواد کسب و کار ابزار عالی برای ایجاد نام تجاری شما است. با برگه یاددشت می توانید نگاه متفاوت و حرفه ای ایجاد کنید تا احساسات خوبی برای مشتریان ایجاد کنید. دفترچه یادداشت ها همچنین ابزار عالی برای کمک به نام تجاری شما هستند. آنها را با ایجاد یک طرح خوب که شامل نام تجاری یا لوگو شما است و با چاپ آنها در اندازه های سفارشی، آنها را شخصی سازی کنید. یادداشت بردار! اولیل جمله در اکثر صحبت های روزمره ، چاپ دفترچه یادداشت نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه یک راه مطمئن برای دریافت اطلاعات ، خدمات، تصویر برند و پیام شما در برابر مخاطبان بسیار هدفمند روز به روز، ماه به ماه . notepad یا برگه برگه یادداشت را با کیفیت بالا 70 گرم چاپ می کنیم. کاغذ تحریر سفید و نه خیلی ضخیم که احساس سبکی و دسترس بودن کند ، دفترچه یادداشت ها به عنوان ابزار بازاریابی چند منظوره عمل می کنند. آنها می توانند به مشتریان، مشتریان و کارکنان، در قراردادها و نمایشگاه های تجاری، و حتی به خانه ارسال شوند. هر کس به ابزاری نیاز دارد تا یادداشت ها را بخواند، مانند حضور در جلسات کاری، سخنرانی و یا فقط در یک تماس، بنابراین دفترچه یادداشت ها یک ابزار بازاریابی است که توسط همه مورد استقبال قرار می گیرد.

 

 

برگه ها یا دفترچه های یادداشت انواع مختلفی دارند و در کاغذهای مختلفی چاپ می شوند و شما می توانید بنا به سلیقه خود از کاغذهای سبک و سنگین استفاده نمایید. همچنین نوع جنس آنها ( کاغذ تحریر معمولی، کاغذ تحریر گرم بالا، کاغذ گلاسه، کاغذ کتان و … ) را انتخاب نمایید.

همچنین این برگه ها باید بصورت صحافی شده در اختیار مشتری قرار گیرند. این صحافی ها می تواند سرچسب، سیمی، چسب گرم خورده و با جلد ارائه شود.

برای اطلاع بیشتر و سفارش چاپ برگه یادداشت در ابعاد و طرح های دلخواه با ما تماس بگیرید

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما