تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

چاپ فلکس

فلکسی یک متریال پرکاربرد در محیط های خارجی و داخلی بوده به طوری که جنس آن از پی ‌وی ‌سی است . این متریال انعطاف پذیر ، در مکان ‌هایی استفاده می شود که منبع نور در پشت تابلو قرار بگیرد .
به دلیل عبور نور و درخشانی این نوع تابلو های تبلیغاتی ، این نوع تابلو ها موجب جذب نگاه افراد زیادی می شود و از طرفی برای زیباسازی شهر نیز می ‌توان از چاپ فلکسی بهره مند شد. این تابلو نیاز است متناسب با ابعاد محیط و سلیقه مشتری انتخاب شود . اگر شما هم قصد انتخاب برای تبلیغات خود را دارید باید بدانید که هزینه آن کاملاً مقرون به صرفه بوده و رویه آن به گونه ای طراحی شده است که قابل تعویض می باشد و برای هر ایجاد تنوع می توانید هر چند وقت یک بار رویه آن را تعویض کنید .

چاپ فلکسی  با چاپ بنر چه فرقی می کند ؟

اگرچه بین چاپ فلکسی و چاپ بنر شباهت های دیده می شود اما به طور کلی باید بدانید تفاوتی  که  دارند در قابلیت فلکس یا عبور نور می باشد . به طوری که این متریال همانطور که پیش تر هم به آن اشاره شد قابلیت عبور نور از خود را دارد اما بنر دارای این قابلیت نیست . با این وجود اگر در مکانی تاریک استفاده شود جهت بهتر شدن آن در شب یا در محیط های تاریک معمولاً با استفاده از پروژکتور به آن نور تابیده می شود . بنر برای مکان هایی مناسب است که نیاز به استفاده نور از پشت تابلو نداشته باشد . این نوع در اغلب موارد کمی تیره تر چاپ شده تا هنگامی که لامپ مهتابی یا ال ای دی در پشت و داخل تابلو قرار می گیرد ، تصاویر جلوه بیشتری پیدا کند .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش سفارش چاپ فلکس در طرح ها و ابعاد مختلف با ما تماس بگیرید

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما