تماس با ما : (داخلی 102)88832244-021

09911664430

چاپ فولدر

 

چاپ فولدر تبلیغاتی یا همان پوشه های جیب دار برای نگهداری کاتالوگ های تک برگی، لت های تبلیغاتی، لیست قیمت، ارائه پروپزال شرکت کاربرد دارد. همچنین فولدر در جلسات برای ارائه مکاتبات اداری و قرارداد ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در کنار بحث کاربردی چاپ فولدر جنبه تبلیغاتی و تاثیر آن بر مخاطب نیز اهمیت فراوانی دارد. شما با چاپ فولدر جذاب و منحصر به فرد در کنار معرفی شرکت یا سازمان خود، می توانید اعتبار و هویت سازمانی خود در نزد مخاطب را افزایش دهید.

همچنین این امکان در فولدر ها وجود دارد که با محلی برای قرار دادن سی دی و کارت ویزیت اطلاعات کامل تری از مجموعه را در اختیار مخاطب یا مشتری قرار دهید.

ابعاد فولدر

ابعاد فولدر عموما در حالت بسته به صورتی است که کاغذ A4 به راحتی در داخل آن قرار گیرد. فولدر ها به صورت دو لت یا سه لت بوده و قالب و طرح خاص و مشخصی ندارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود در ابعاد مختلفی قالب فولدر را طراحی کنید. قالب فولدر باید به صورتی باشد که مقوای استفاده شده کمترین دور ریز را داشته باشد.

قالب چاپ فولدر با اندازه جیب نگهدارنده کاغذ تغییر می کند و شما می توانید کاربردهایی مثل جای قرارگیری سی دی و کارت ویزیت را نیز به جیب فولدر اضافه کنید همچنین اگر تعداد برگه های داخل فولدر زیاد باشد می توان آن را به صورت عطف دار طراحی کرد.

 

برای سفارش چاپ فولدر در طرح ها و ابعاد مختلف با ما تماس بگیرید

 

درباره ما


این شرکت با در اختیار داشتن مدیران و متخصصین مجرب در زمینه امور چاپ ، تبلیغات ، تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی ، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، برنامه ریزی و مشاوره تبلیغاتی و برندینگ کشور توانسته است در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات عرضه شده در این بخش ها مفید واقع شود

ارتباط با ما